Ook in 2012 staan wij voor u klaar!
Eigenlijk mag het niet meer, maar alsnog: voor iedereen de beste wensen voor 2012. Dat het maar een mooi en gezond jaar mag worden!
Uiteraard zetten wij ons ook dit jaar weer volop in om patiënten met een tekort aan vitamine B12 te informeren en helpen met hun vragen. Met ook dit jaar bijeenkomsten, nieuwe informatie op de website, een actief forum, een mailadres voor al uw vragen en de digitale nieuwsbrief.
Dit jaar starten we met een nieuwe penningmeester: Willem Jan Snel neemt deze taak op zich. Wij heten hem van harte welkom en wensen hem veel succes! Graag bedanken wij onze vorige penningmeester Diana Greeven voor haar inzet.
Ook in dit nieuwe jaar kunt u de stichting helpen. U kunt bijvoorbeeld een stapeltje folders aanvragen om te verspreiden in uw buurt: bij de huisarts, het ziekenhuis, de bibliotheek of uw buurthuis wellicht. U krijgt de folders kosteloos thuis gestuurd.
De stichting kan niet zonder haar vrijwilligers, maar heeft ook financiële middelen nodig. Onder andere om de website draaiende te houden, folders te laten drukken en versturen en bijeenkomsten te organiseren. Wilt u graag uw steentje bijdragen? Word dan donateur. Voor slechts 12,50 euro per jaar steunt u Stichting B12 Tekort. Het donateurschap heeft ook voor u voordelen: u krijgt korting bij de Roode Roos en uw gift is onder bepaalde voorwaarden aftrekbaar. Stichting B12 Tekort is namelijk een ANBI, een Algemeen Nut Beogende Instelling. Vragen over uw donateurschap? U kunt mailen naar onze penningmeester. Zijn mailadres vindt u op deze pagina.
Wij willen onze donateurs, bezoekers en forumleden graag hartelijk bedanken voor hun steun de afgelopen jaren. Ook in 2012 zal Stichting B12 Tekort zich hard maken om de problematiek rondom een tekort aan vitamine B12 op de kaart te zetten en misstanden op te lossen. Met uw steun gaat ons dat zeker lukken!



chapeau!!